Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podkrovní vestavby

Zamyslete se

Uvažujete o koupi nového nebo většího domu? Jestli ano, přemýšlejte nejdříve aspoň chvíli o vašem podkroví. Kromě atraktivních obytných prostor, které přestavbou půdy získáte, zvýší tato úprava hodnotu vaší nemovitosti, aniž byste přišly o jediný centimetr plochy kolem domu. Možná už půdu k bydlení používáte, ale rádi byste jí zvětšili, vylepšili a prosvětlili. Nebo teprve uvažujete o stavbě domu? Popusťte uzdu své představivosti a zjistíte, že šikovným využitím podkroví získáte zajímavě řešené místnosti, prostorné a plné světla.

 

Představte si

Víte, že půda může zabírat až 30% všech prostor vašeho domu? S pomocí můžete změnit nudné a nevyužité místo na světlé a živé podkroví, které vám nabídne bydlení té nejvyšší kvality. Je to jednoduché, bezpečné a hlavně dostupné.

 

Rozhodněte se

Volba je na vás. Ale než se rozhodnete, raději si vše pořádně promyslete. Rozhodnutí, která uděláte dnes, budou ovlivňovat váš každodenní život po mnoho let. Ideální řešení by mnělo nabízet hodně denního světla, přirozené větrání, dobrý výhled a pohodu.